Про компанію Silk

Наша компанія здійснює оптову та роздрібну торгівлю різних видів меблевих тканин у Львові та області. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, висока якість меблевих тканин, доступні ціни.

Ми займаємося такими видами діяльності: оптовий продаж меблевих тканин, а також роздрібний продаж таких тканин як: шеніли, жаккарди, жакардові шеніли, велюр, флоки, штучна замша, рогожки, мікрофібри, штучна і натуральна шкіра, скотчгард, вельвет люкс. Оптовий і роздрібний продаж тканин здійснюється як зі складу, так і на замовлення. Ви можете купити у нас меблеві тканини в роздріб, дрібним або великим оптом в нашому магазині за адресою: м.Львів, вул.Стрийська,45б. Детальні умови продажу меблевих тканин можна дізнатися в наших менеджерів за телефонами: +38(032)23-40-895, +38(067)53-37-489, +38(067)53-37-481.

Діє індивідуальна система знижок. Оптовий асортимент меблевих тканин для продажу постійно оновлюється, відповідаючи сучасним вимогам ринку і тенденціям моди. Ми переоцінюємо деяку продукцію, що дозволяє здійснювати продаж меблевих тканин оптом за нижчими цінами. Для постійних клієнтів можливі знижки до 25%, в залежності від загального купленого обсягу тканини.

Наші переваги

Причини звернутися до нас

1 Багаторічний досвід роботи в текстильній сфері
2 Високі стандарти обслуговування
3 Індивідуальний підхід до клієнта
4 Постійна оптимізація цін